Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkalı tuvalet sorunu mu yaşıyorsunuz? Sadece bizi arayın ve arkanıza yaslanın! Profesyonel ekibimiz, 20 yılı aşkın tecrübesi ile tuvalet tıkanıklığı sorununuzu hızlı ve garantili olarak halledecektir.

Birşeyler ters gidene kadar tuvaletlerle ilgili sorunlar pek aklımıza gelmez. Tuvaletimiz arızalandığında veya tıkandığında, özellikle de küçük bir pompamız yoksa büyük bir rahatsızlık duyabiliriz. Tamamen tıkanmış bir tuvaletin çok büyük sorunlara neden olabileceğini unutmayın. Tıkalı bir tuvalet, sadece tuvaletinizin düzgün çalışmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda hoş olmayan kokulara ve su taşmasına da neden olabilir.

Özellikle aile bireyleri ile bir araya gelmeyi ya da bir parti düzenlemeyi planlıyorsanız tıkalı bir tuvalet büyük bir sorundur. Tıkanıklığı temizlemek, tahliye borusunu açmak kadar basit görünse de, uygun el aletleriniz yoksa bu bir işkenceye dönüşebilir. Ayrıca, bazı tıkanıklıklar borunun çok uzağında meydana gelebilr. Böyle bir durumda, profesyonel yardım almaktan başka çareniz yoktur.

Tıkanıklık açma servisi olarak, Ankara ve çevresinde tıkalı tuvalet açma, kanalizasyon hattı temizleme, lavabo, mutfak ve süzgeç gider tıkanıklığı açma hizmetleri veriyoruz. Tıkalı tuvalet sorunu yaşıyorsanız, ister alafranga iste alaturka olsun, arızayı çözmek için hızlı bir şekilde müdahale edebilir ve garantili bir şekilde tıkanıklığa neden olan sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Uzman ekibimiz tuvalet tıkanıklığını açmanın yanı sıra sebebini de araştırabilir. Kamera ile görüntü alarak kanalizasyon hattınızı ve borularını görüntüleyebilir. Kanalizasyon hattınız eskimişse veya yavaş hareket eden bir septik sisteminiz varsa farklı çözümler önerebiliriz.

Tuvalet Tıkanıklığının Sebepleri Nelerdir?

Bazı insanlar çok fazla tuvalet kağıdı kullanır. Tuvalet kağıdını top haline getirmek ve tuvalet deliğine atmak, zamanla tuvaletin tıkanmasına sebep olabilir.

Ped ve tampon gibi kadın hijyen ürünleri tuvalet yerine çöp kovasına atılmalıdır. Ayrıca ıslak mendiller ve bezlerde çöp kovasına atılmalıdır.

Özellikle saç telleri drenaj tıkanıklıklarının en yaygın nedenidir. Banyodaki tarakları, fırçaları temizlemek gibi bir merakınız varsa ve yumak yumak dökülen saçları tuvalete atmak gibi bir alışkanlığınız varsa bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Bunları çöp kovasına atmak en doğru olanıdır.

Özetle, tuvalete ne attığınıza dikkat ederseniz tıkanma riskini en aza indirebilirsiniz.

Tam eğitimli uzman ekibimiz, çok çeşitli konut ve ticari drenaj sorunlarını teşhis etme ve çözme konularında hızlı ve güvenilirdir. Yaşadığınız tıkanıklık sorunu ne olursa olsun, işleri hızlı ve verimli bir şekilde yürütebilmek için son teknoloji ekipmanlara sahibiz. Garantili bakım, onarım, tıkanıklık açma sorunlarınız için 365 gün 7/24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bu Konuya Ait Görseller

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp