Kanalizasyon Görüntüleme
Kanalizasyon Görüntüleme

Kamera ile kanalizasyon görüntüleme hizmetimiz, müşterilerimizin yerin altında ne olup bittiğini tam olarak anlamalarını sağlar. Kanalizasyon görüntüleme sayesinde uzman ekibimiz kanalizasyon hattının durumunu inceler ve herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol eder.

Geçmiş yıllarda tıkalı kanalizasyon hatlarının yerini keşfetmek eğitimli bir uzmanın tahminine dayanırdı. Günümüzde ise video kameralar ve yer tespit ekipmanları ile arızanın yerini bulmak çok daha basitleşti.

Firmamız, piyasadaki en gelişmiş drenaj / kanalizasyon temizleme ekipmanlarına sahiptir. Drenaj ve kanalizasyon hatlarının içini görüntülemek ve herhangi bir kazı yapmadan sorunlu alanları belirlemek için özel bir fiber optik kamera kullanıyoruz. Yeni nesil teknolojimizi kullanarak tam olarak tamir edilecek yeri bulabiliriz. Bahçenizi veya herhangi bir yeri kazmak, kırmak yerine kameralı ekipmanımızı kanalizasyon hattına yerleştirerek nokta atışı ile arızanın yerini ve sebebini buluyoruz. Bu sayede hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz!

Kamera ile kanalizasyon görüntüleme aşağıdaki sorunları tespit eder:

 • Ağaç köklerinden dolayı meydana gelen pimaş sorunları
 • Çatlak veya kırık boru bölümleri
 • Yanlış hizalanmış bağlantıların kontrol edilmesi
 • Enkaz birikmesi
 • Engeller ve tıkanıklıklar
 • Kanalizasyon hattına düşen değerli eşyaların aranması
 • Yeni bir evin kanalizasyon hattının incelenmesi

Not: Bir ev satın almayı planlıyorsanız, satın almadan önce ana gideri kontrol ettirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Gizli tesisat sorunları, beklenmeyen hasarlara neden olarak önemli maliyetler yaratabilir. Evinizi satın almadan önce gerekli özeni gösterdiğinizden emin olun.

Aşağıdaki sorunlardan birini veya birkaçını yaşıyorsanız kamera ile görüntü alma talebinde bulunabilirsiniz.

 • Son derece yavaş su tahliyesi
 • Bulanık, kokulu ve durgun su ile tıkanmış gider
 • Tekrarlanan gider tıkanıklıkları
 • Çamaşır / bulaşık makinesi giderinden, lavabolardan veya tuvaletlerden gelen garip sesler
 • Bahçenizde meydana gelen çöküntüler ve kötü kokular

Saç, yiyecek, yağ, kadın ürünleri, tuvalet kağıtları, kir ve kalıntılar, mineral birikimi, küçük nesneler ve ağaç kökleri gibi pek çok şey tıkanıklıklara neden olabileceğinden, yukarıdaki sorunlardan herhangi birinin yaşanması durumunda acil müdahale gerekir.

Profesyonel ve uzman ekibimizle sizlere uygun fiyatlı çözümler sunarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Kamera ile kanal görüntüleme işleriniz için 7/24 saat 365 gün bizi arayabilirsiniz. En modern ve yenilikçi ekipmanları kullanarak, yüksek çözünürlüklü kameralarımız ile tıkalı kanalizasyon, pimaş ve gider hattınızı görüntüleyecek, arızaya hızlı bir şekilde müdahale edeceğiz. Ankara'nın tüm ilçelerine ve köylerine hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp