Kanalizasyon Temizleme
Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon temizleme Ankara firması olarak, konusunda uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımız ile kanalizasyon temizleme, tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Kanalizasyon hatları, atık suları evinizden uzaklaştıran ve sokaktaki kanalizasyona taşıyan borulardır. Mülkünüzün ve sıhhi tesisatın en önemli parçalarında biridir. İşini sessizce ve gözden uzakta yaptığı için günlük hayatımızda bir problem çıkana kadar aklımıza gelmez.

Eğer aşağıdaki belirtilerden birini gözlemliyorsanız kanalizasyon temizliğine ihtiyacınız var demektir.

  • Klozetlerde veya tuvaletlerde sifonu çektikten sonra suyun yavaş tahliye olması,
  • Sık sık ortaya çıkan tıkanıklıklar,
  • Tuvaletlerden veya giderlerden gelen kötü kokular,
  • Sifonu çektiğinizde tuvaletlerin taşması,
  • Bodrum katı duvarlarında veya zeminde su sızıntıları,
  • Gider hattından gelen garip sesler
  • Çatı oluklarının veya pimaş borularının taşması.

Tüm bu olumsuz durumlar, kanalizasyon temizliği yapıldıktan sonra düzelecek ve kanalizasyon hattınızın daha verimli çalışması sağlanacaktır.

Özellikle konutlarda kanalizasyon tıkanıklığının sebebi, tuvalet giderine atılan tuvalet kağıtları, pedler, çocuk bezleri vb. katı maddelerdir. Zaman içerisinde oluşan aşınmalardan dolayı da kanalizasyon borularınızda ciddi çatlaklar oluşabilir. Kanalizasyon drenaj borularında biriken pislikler düzenli olarak temizlenmezse, drenaj hatlarının çok daha erken değiştirilmesi gerekebilir. Bu da daha büyük ve maliyetli zararlara neden olabilir.

Özellikle fırtınalı ve aşırı yağmurlu havalarda oluşan sel nedeniyle moloz, çöp, tahta parçaları ve çeşitli nesneler sürüklenerek kanalizasyon hatlarının tıkanmasına sebep olur. Böyle bir durumda kanalizasyon önemli derecede hasar görebilir. Kanalizasyonlar taşarak, rahatsız edici kokulara ve hastalıklara neden olabilir. Yolları, otoparkları, binaları ve bodrum katları su basabilir.

Uzman ekibimiz her türlü kanalizasyon onarımını ve temizliğini yapabilecek deneyime sahiptir. Sel nedeniyle, kanalizasyon borularınızın çatlamış veya çökmüş olduğu belirlenirse, gerekli onarımları yapabilecek donanıma sahibiz.

Restoranlara, işletmelere, otellere, konferans merkezlerine, apartman dairelerine, villalara, fabrikalara, belediyelere, bankalara, devlet dairelerine, spor komplekslerine, kurumsal firmalara ve daha birçok ticari kuruluşa hizmet veriyoruz.


Bu Konuya Ait Görseller

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp