Hizmet Bölgelerimiz
Hizmet Bölgelerimiz

Kanalizasyon Açma Ankara firması olarak Ankara'ya bağlı tüm ilçelere, semtlere, belediyelere, kasabalara, köylere ve mahallelere kanalizasyon temizleme, kanal açma, rögar açma, tuvalet, klozet, lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri veriyoruz.

Kanal temizleme ve tıkanıklık açma konularında deneyimli çalışanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile tüm tıkalı giderleri açıyor, kameralı kanal görüntüleme cihazlarımız ile arızanın nedenini tespit ediyoruz.

Ankara'nın tüm ilçelerine ve belediyelerine ekonomik fiyatlarımız ile hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz. Altındağ, Keçiören, Çankaya, Mamak, Etimesgut, Sincan, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Çubuk, Elmadağ, Gölbaşı ve Kahramankazan ilçelerine, semtlerine ve tüm mahallelerine erişim imkanımız vardır.

Lavabo, tuvalet, rögar, süzgeç, pimaş tıkanıklığı gibi acil durumlarda 7/24 saat ve 365 gün hizmet veriyoruz. Bizi, acil durum söz konusu olan her an hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp