Şap Betonu Kırma
Şap Betonu Kırma

Firmamız, şap betonu kırma işlerinizde profesyonel ekibi ve uygun ekipmanları ile hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. Ankara'nın tüm ilçelerinde şap betonu kırma ve şap betonu kesme işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Şap betonu kırma hizmetleri firmamız tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Duvar ve şap betonu kırım ve yıkım işlerini genel olarak bina içi ve bina dışı şeklinde ayırmamız mümkündür. Bina içerisinde yapılan tadilat ve yenileme işleri dolayısı ile bir yerleri kırmak gerekebilir. Özellikle mutfak ve banyo tadilatları esnasında mermerler, fayanslar tamamen kırılarak çıkarılmalıdır. Diğer tadilatlar sırasında da sık sık duvar yıkımı yaparak evde bir takım değişiklikler yapılmak istenebilir.

Beton kırma yöntemleri betonun ve yapının cinsine göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda kullanımda olan ve olmayan yapı ayrımı yapmak da son derece önemlidir. Zira kullanımda olmayan binaların yıkımı kolay bir şekilde yapılarak tamamen yıkılabilir ancak kullanımda olan binaların diğer yerlerine zarar vermemek adına dikkatli bir şekilde kırım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Şap beton yıkımı yapılacak kullanımda olmayan binalar için en iyi yöntem iş makineleri olmaktadır. Bu kapsamda iş makineleri ile direkt olarak binanın yıkımı sağlanmakta ve büyük parçalar da kırılmaktadır. Nitekim bina içerisinde yerleşim olmadığı ve binanın tamamen yıkılması sebebiyle bu yöntem tercih edilebilir. Eğer diğer katlara zarar vermek istenilmez ise bu durumda iş makineleri kullanımı uygun değildir.

Eğer beton yıkımı yapacağınız binada yerleşim var ise bu durumda kullanmanız gereken yöntem ve aletler değişiklik arz edecektir. Bu kapsamda kullanılacak aletler hilti, kompresör ve karot olmaktadır. Bu aletlerin avantajlı noktası betonun diğer yerlerine dolayısıyla binaya zarar vermemesi sağlanmaktadır. Bu sayede bölgesel olarak çalışmak mümkün olabilmektedir. Firmamız bu kapsamda bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan ustalara sahip olması nedeniyle hiçbir endişeye kapılmadan bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız. Büyük iş makinelerinin giremediği alanlarda kompresör, hilti veya el ile kırım gerçekleştirebilmekteyiz. Ankara'nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, uygun maliyetli ve garantili çözümleri ile hizmetinizdedir.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp