Fayans ve Seramik Kırma
Fayans ve Seramik Kırma

Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırmak istediğinizde yer zemininiz ne olursa olsun; fayans, seramik, kalebodur, granit kırma işleriniz uygun ekipmanlar kullanılarak uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Eviniz veya işyerinizdeki yer ve duvar kaplamalarından sıkıldınız ve yenilemek mi istiyorsunuz? Fayans üstüne fayans yapıştırmak istemiyor ve zemini temizlemek istiyorsanız kırım yıkım işleri gözünüzü korkutmasın!

Fayans, seramik, granit ve benzeri zeminleri yenilemek için bu alanların önceden kırılması gerekmektedir. Firmamız, hava kompresörleri, hilti ve diğer ekipmanlar aracılığıyla uzman ekibi ile birlikte her türlü kırım yıkım işlerinizi garantili olarak yapmaktadır. Özenle çalışan ustalarımız, fayansların ve seramiklerin kırılma aşamalarında klasik yöntemlerin yerine modern ve özel kırma makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler ile diğer fayans ve benzeri malzemeler zarar görmezler.

Kırılan veya çıkarılan fayansın zemininde yer alan yapıştırıcı madde, alçı gibi uygulamalar dikkatli bir şekilde temizlenir. Zemin üzerinde yer alan kir, toz gibi olumsuz etki yaratabilecek durumlar bertaraf edildikten sonra alanda tadilat işlemine geçilir. Tadilat aşaması neyi gerektiriyorsa o şekilde işlemler uygulanır. Fayans seramik kırma tadilat hizmetleri yapılan işe ve alanın büyüklüğüne bağlı olarak farklı maliyetler içerebilir. Firma olarak her zaman müşterilerimizin kaliteli bir çalışmayı uygun fiyata temin etmeleri adına çabalamaktayız.

Kaliteli ve temiz işçiliğimizle arkamızda artık bırakmadan çıkan moloz hafriyatları çuvallanarak atılmaktadır.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp