Lavabo Tıkanıklığı Açma
Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı bir lavabo basit bir iş gibi gözükebilir ancak zorlu tıkanıklıklar profesyonel yardım gerektirir. Lavabo tıkanıklık açma hizmeti de dahil olmak üzere bir dizi sıhhi tesisat hizmeti sunuyoruz.

Lavabo tıkanması, ev sahiplerinin başına gelen en yaygın sıhhi tesisat sorunlarından biridir. Lavabodan süzgeç giderine kadar her türlü tıkanıklık, günlük işlerin yapılmasını yavaşlatarak hayatınızı kabusa dönüştürebilir. Marketlerden alınan kimyasal lavabo açıcılar, bazı durumlarda işe yarasa da aşındırıcı olmalarından dolayı borularınıza zarar verebilir. Lavaboya veya gidere çok fazla kuvvet uygulamak, boru veya armatürde kalıcı ve maliyetli hasarlara neden olabilir.

Tüm yöntemleri denediniz fakat işe yaramadıysa, inatçı bir lavabo tıkanıklığınız varsa ve lavabolarınız sık sık tıkanıyorsa işi uzmanına bırakın! Firmamız, lavabolarınızın kısa sürede tekrar akmasını sağlayabilir. Hızlı ve kaliteli hizmet sunan firmamız, tıkanıklığa neden olan arızayı, kırmadan dökmeden en kısa sürede çözecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır. Verdiğimiz tüm hizmetler garantilidir, bu nedenle uzmanlarımız işini yaparken içiniz rahat olsun.

Tıkalı Lavabo Giderinin Belirtileri

Lavabolar günde birkaç kez kullanılan ve atık suları evinizden uzaklaştıran ilk temas noktalarıdır. Deterjanlar, yağlar, yemek atıkları, kir ve diğer atıklar lavabolar sayesinde kanalizasyon hatlarına gönderilir. Zamanla borularınızda biriken yağlar, saçlar, yemek atıkları ve diğer atıklar tıkanıklığa sebep olabilir. Her ev sahibi, ömrü boyunca birkaç kez gider tıkanıklığı sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Lavabonuz tıkanmadan önce bazı uyarı işaretleri ile kendini belli eder.

 • Lavabo giderinde su birikir ve çok yavaş akmaya başlar
 • Küvet giderinin çevresinde su birikintileri oluşur
 • Lavaboyu kullandığınızda klozetteki suda baloncuklar oluşur
 • Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi çalıştırıldıktan sonra guruldama sesleri duyulur
 • Lavabo giderinden çürümüş yemek kokuları gelmeye başlar
 • Birden fazla giderden gelen kötü kokular, tıkalı bir kanalizasyonun işaretidir

Bu belirtilerden herhangi birini fark ederseniz veya giderlerinizin genel olarak kötü performans gösterdiğini düşünüyorsanız hemen bizi arayın! Sıhhi tesisat uzmanlarımız sisteminizi inceleyebilir, tıkanıklığın nerede olduğunu belirleyebilir ve garantili bir şekilde onarabilir.

Lavaboların tıkanmasının en yaygın nedenlerinden birisi, kanalizasyon hattında oluşan sorunlardır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma ekibimiz, kanalizasyon hattı temizleme ve onarımında uzmandır ve her türlü tıkanıklığı etkili yöntemlerle açabilir.

Lavabolar Neden Tıkanır?

 • Yemek artıklarının lavaboya dökülmesi,
 • Yağ kalıntılarının lavaboya atılması,
 • Saç, kıl ve sabun kalıntılarının lavaboya bırakılması,
 • Çay posasının lavaboya dökülmesi,
 • Tesisatın hatalı döşenmesi,
 • İnşaat atığının gideri tıkaması,
 • Kireç ve boya gibi giderden rahat gidemeyen kimyasalların dökülmesi lavaboları tıkamaktadır.

Bu Konuya Ait Görseller

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp