Su Kaçağı
Su Kaçağı

Firmamız; İşyerinizde, ofisinizde meydana gelen su sızıntılarını konusunda uzman ekibi ve son teknoloji cihazlar yardımıyla noktasal olarak kırmadan tespit etmektedir.

Tesisatta su kaçağı önemli sorunlar arasındadır. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Bazen eskimiş borular yüzünden, aşınan contalardan, bazen borulardaki imalat hatalarından, yapım hatalarından su kaçağı olabilir. Su sızıntıları hepimizin canını sıkacak bir durumdur. Sağlığınız için tesisatınızda bir sızıntı varsa en kısa zamanda kaçağın yeri bulunmalı ve onarılmalıdır.

Ancak burada önemli olan su kaçağı olmasının nedeni değil, su kaçağı tespitinin en kısa sürede sorunsuzca yapılmasıdır. Firmamız termal kameralı su kaçağı tespit cihazları ile nokta atışı yapmakta, su kaçağının olduğu bölümü garantili olarak bulmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı ve dinleme cihazlı aletlerimiz ile su kaçaklarınızı kırmadan, dökmeden nokta atışı ile tespit ediyoruz. Uygun maliyetli çözümlerimizden yara[...]

Devamı

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp