Hakkımızda
Hakkımızda

Ankara kanalizasyon açma ve temizleme firması olarak, kanal temizleme, tıkalı rögar açma, tuvalet açma, tıkalı lavabo, banyo, pimaş ve balkon gideri açma ve çekvalf montajı konularında hizmetler veriyoruz.

2000 yılından günümüze, Ankara ve çevresinde kanalizasyon, drenaj ve sıhhi tesisat konularında müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kurumsal şirketlere, belediyelere ve endüstriyel müşterilerimize kapsamlı kanal temizleme hizmetleri sunuyoruz. Evinizde veya işyerinizde bir kanalizasyon sorunu ya da su tahliye sorunu yaşadığınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çalışanlarımız, hızlı bir şekilde mekanınıza gelir ve tüm tıkanıklık sorunlarınızı hızlı ve temiz bir şekilde halleder.

Son teknoloji ekipmanlara sahip olan firmamız, konusunda uzman çalışanları ile birlikte kanalizasyon tahliye sorununa neden olan tıkanıklık ne olursa olsun su jeti gibi gelişmiş tekniklerle her türlü tıkanıklığı açmaktadır. Uzmanlarımız, kullandığımız tüm yöntemler konusunda son derece eğitimlidir.

Tıkalı bir su gideri veya kanalizasyon çok ciddi sorunlara yol açabilir. Yavaş tahliyenin sebebi, yağ birikmesi veya çok sayıda başka nedenlerden dolayı borularınızda su akışını kısıtlayan bir tıkanıklık olabilir. Sorunun nedeni, çökmüş bir kanalizasyon borusu gibi daha ciddi bir nedenden de kaynaklanabilir. Müdahale edilmediği taktirde evinizde veya işyerinizde daha ciddi hasarlara yol açabilir.

Ankara Kanalizasyon Açma firması olarak, ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı ve garantili kanal temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti sunmaya hazırız. Sadece giderinizi temizlemekle kalmayacak, aynı zamanda kamera ile görüntü alarak tıkanıklığın kaynağını da göstereceğiz. Tıkanıklık ve kanalizasyon temizleme sorunlarınızı halletmek için 365 gün 7/24 saat hizmet vermeye hazırız.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Arayın

Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0546 282 06 52 Whatsapp